Fish4Dog original PUPPY

         Vysoká koncentrácia Omega 3 mastných kyselín z Lososa je  ideálna  pre srsť, kožu a pohyblivosť kĺbov. Omega 3 sú prospešné aj pre kotné sučky a ešte nenarodené šteniatka.  Bielkoviny z rýb sú zdravé, veľmi  ľahko stráviteľné a pomáhajú pri ranných fázach  rozvoja  a vývoja mladého jedinca . V rannom štádiu sa tvorí  a vyvíja telo a organizmus do ďalšej fázy – dospelosti  až  seniorského  veku psíka. Je veľmi dôležité, dať zdravý základ do života, určite sa nám to odvďačí.  Krmivá Fish4Dogs majú vďaka zemiaku a hrachu vyrovnaný Glikemický index, pôsobia diétne  a nedráždia – nespôsobujú alergie.  Žiadne prídavné látky. Žiadne konzervanty. Žiadne obilniny ani pšeničný lepok. Čisto prírodné zloženie.  Ryba je  vynikajúcim zdrojom Omega 3 mastných kyselín (EPA a DHA), ktoré pozitívne ovplyvňujú veľa metabolických pochodov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky, DHA kyselina sa podieľa na výstavbe mozgových štruktúr a sietnice oka.

Psy ryby milujú!

        Aj vy si môžete položiť otázku: „Chutia psom ryby ?“ Odpoveď je jasná: „Áno!“ Ich veľmi dôkladne vyvinuté zmyslové orgány im umožňujú vnímať rozdiely medzi jednotlivými druhmi mäsa, chuť rýb je pre nich špecifická a atraktívna. Toto je dôvod prečo psy tak Fish4Dogs milujú – príjemná vôňa a skvelá chuť!

      Neváhajte a doprajte  Vášmu šteniatku vyskúšať novú , prírodnú chuť rýb. Veríme, že si ju veľmi rýchlo obľúbí a s radosťou sa bude tešiť na ďalšiu dávku.

Prečo sú ryby vhodným krmivom pre psov ?

      Ryby sú veľmi prospešné pre ľudské zdravie  a my veríme, že sú tiežexcelentným krmivom pre psov. Postupne žijeme dlhšie tak isto aj našimiláčikovia. Objavujú sa u nich civilizačné choroby rovnaké ako u ľudí – artritída, choroby kĺbov, srdca, poruchy obehu krvi, problémy s osrstením – kožou, alergie, zápaly.  Obilniny použité vo väčšine krmív iných značiek  vytvárajú armádu psov s problematickým trávením, alergiami a rôznymi chorobami. Začnite kŕmiť rybami a zlepšíte zdravie svojho miláčika. Vzhľadom k “dvojzložkovému” zloženiu – ryba a zemiak, sú krmivá Fish4Dogs ideálne aj ako hypoalergénna strava, ba sú k tomu priam predurčené, lebo obsahujú len jeden zdroj bielkoviny – alergén – z ryby. V prípade kŕmenia pri alergiách alebo iných zdravotných problémoch dodržať  zásadu“len krmivo a vodu” ! Psíkovi nesmiete dať okrem krmiva nič, ani piškótku ! Aj piškótka obsahuje minimálne tri bielkoviny, konzervanty a farbivá. Namiesto piškótky alebo iných pochutín môžete použiť pochutiny Fish4Dogs Jerky ktoré obsahujú bielkovinu tak isto len z ryby.  Až potom sa môže prejaviť čistota a kvalita krmiva na zdraví  Vášho štvornohého miláčika. Krmivá obsahujú prírodný Glukosamín a Chondroitín z chrupaviek morských rýb. Neobsahuje žiadny lepok.

 

Ryby  pomáhajú riešiť veľmi veľké množstvo zdravotných problémov ako sú napríklad:

 

 • Obezita
 • Svrbiaca koža – neustále škriabanie
 • Obilninové alergie
 • Citlivá pokožka
 • Suchá lámavá srsť
 • Dermatitídy
 • Citlivé trávenie
 • Pach zvieraťa
 • Hojenie aj pooperačných rán

       Krmivo Fish4Dogs  Puppies, Lososový olej,  sušené maškrty  Jerky, Wraps, Hide, Biscuits a vankúšiky z pareného lososa obsahujú vysokú koncentráciu čistých Omega 3 a 6 mastných kyselín z morských rýb a lososa.  Tieto mastné kyseliny majú silný antioxidačný účinok, a preto:

 

 •  Zlepšujú – odstraňujú svrbenie pokožky v dôsledku potravinovej alergie
 •  Zlepšujú kvalitu srsti
 •  Zlepšujú koncentráciu
 •  Zlepšujú reumu – artrózu kĺbov
 •  Zlepšujú činnosť srdca a obehovej sústavy
 •  Zlepšujú hojenie aj pooperačných rán
 •  Zlepšujú imunitu – celkový zdravotný stav
 •  Zlepšujú odolnosť voči nádorovým ochoreniam

 

Analýza:

Bielkoviny 30%, Tuk 14%, Popol 7%, Vlákna 2,3%, Omega-3 mastné kyseliny 1,2%

Zloženie:

Biele ryby (27%), Hrachová múčka (22%), Zemiak (19%), Rybia múčka , Lososový olej , Repná dužina , Pivovarské kvasnice, Minerálne látky

Deklarované akostné znaky:

Vitamíny: Vitamín 24 750 IU, vitamín D3 1 980 IU, Vitamín E 400 IU,

Stopové prvky:

hydrát chelátového komplexu zinku s aminokyselinami 480mg, hydrát chelátového komplexu medi s aminokyselinami 72mg, bezvodý jódnan vápenatý 2mg, antioxidanty(stabilizované extraktami z rozmarínu a bohatými na tokoferoly)

Kŕmne dávky – návod:

Podľa tabuľky na obale. Je nutné, aby psík mal stály prístup k čistej pitnej vode !!! Pri dávkovaní zohľadniť vek zvieraťa, záťaž, veľkosť, zima, teplo  … . Neprekŕmujte, snažte sa držať kŕmneho návodu.

Obsahuje široké spektrum viac ako 30 prírodných vitamínov a stopových prvkov potrebných pre zdravý,  šťastný a plodný život vašich psov.

Zaradené v triede:    

ALL  NATURAL ♥♥♥