Referencie

referencie o krmive fish4dogs

 

Moj pes ma osem rokov a od mala mal problem s lupinami. Skusal som rozne pripravky ale bez uspechu.  Mojmu psovi som nekupoval ziadne granule z hypermarketu ani ziadne ine lacne krmivo. No az po krmive fish4dogs uz tento problem nema. Jeho srst je leskla, koza zdrava a granule mu nesmierne chutia.

Mato z NR

chvali-mato

 
 

Dobrý deň priatelia a majitelia psov volám sa „Ina“ .

Rada by som sa s Vami podelila o moju skusenost s krmivom so spolocnosti „ Fish4dogs“.

Remus je môj beagle a už má pekných 14,5 roka. Od malička to bol veľmi zdravý a  veselý pes, po dobrých rodičoch. Kedže od mladého veku mu nerobilo problém zožrať čokoľvek dostal, nerobila som si nikdy veľké starosti a kupovala, bežne, možno lepšie krmivo v obyčajných obchodoch. Poznáte to, ani ľudia vždy nevieme , čo vlastne jeme.. . Remus dospel a niekedy okolo 12 veku sa prihodilo to , že akosi zle skočil na jednej letnej vychádzke a od vtedy začal mať vážnejšie a vážnejšie problémy s kĺbom na zadných nohách.

Samozrejme som si uvedomovala, že už nie je najmladší a kĺbové ochorenia či u ľudí, alebo psov sú bežným prejavom staroby.

No , viem že vy , ktorý mate doma staršieho psa ako ja, pamätáte si na chvíle , keď bezstarostne behal a naháňal čo sa dá / v našom prípade s obľubou lesnú zver/, pamätáte si to a teraz mate pred sebou smutne oči svojho najlepšieho priateľa, ktorý ešte túži žiť a zažiť s vami veľa pekných vychádzok.

Čo spravíte?

Ja som sa rozhodla hneď !

Kedže som  poznala kvalitu krmiva spoločnosti „ Fish4Dogs“ z minulosti, neváhala som, a  aj za vyššiu cenu kontaktovala p. majiteľa firmy .

Spoločne sme vybrali pre Remusa krmivo, ktoré by mohlo zlepšiť jeho stav, a vôbec stav staršieho psa.

Sú to asi 3-4 mesiace a práve sme vyprázdnili 12kg balenie!

Keby vedel môj pes hovoriť, verím , že Vám to povie rád sám, ale nevie, takže ho zastúpim…

Remus už nikdy nebude behať ako malé šteňa, to viem, ale jeho stav kĺbov a pohybového aparátu sa zmenil tak výrazne, že nemá problém vydržať so mnou znova 3-4hodinovu vychádzku v lese s akýmikoľvek problémami, áno po tom je unavený, ale to ja tiež!  navyše si vždy uvedomujem o čo je on vlastne starší   ako ja a tak únava je len prirodzená.

Doma si odpočinie a je všetko v poriadku.

Viem že už nekúpim iné krmivo , pretože tato skúsenosť mi povedala dosť na to ,aby som sa uistila, že mu dávam naozaj to naj, čo potrebuje.

Remus je teraz spokojný starý pán, ktorý vie že sa o neho starám…a ja to robím veľmi rada.

Urobte to aj vy! Váš pes bude šťastný a vy tiež…