Fish4Dogs Superior Puppies

Toto šťavnaté krmivo plné  “Lososa” 

                                         budú vaši  psy milovať.

 

Nová  receptúra  Fish4dogs

         SUPERIOR – PUPPIES – LOSOS  

      Vysoká koncentrácia Omega 3 mastných kyselín z Lososa je  ideálna  pre srsť, kožu a pohyblivosť kĺbov. Omega 3 sú ve2mi prospešné  pre kotné sučky, narodené a ešte  nenarodené šteniatka.  Bielkoviny z rýb sú zdravé, veľmi  ľahko stráviteľné a pomáhajú pri ranných fázach  rozvoja  a vývoja mladého jedinca . V rannom štádiu sa tvorí, rastie  a vyvíja telo a organizmus do ďalšej fáze života. Je veľmi dôležité, dať psíkovi zdravý základ do života, určite sa nám to v staršom veku odvďačí. Losos, zemiak, zelené mušle, riasa spirulina, morská riasa a zelený hrášok sú hlavné zložky krmiva „ Superior – Puppies .

       Zelené mušle sú najlepším zdrojom Glukosamínu a Chondroitínu. Morskáriasa pôsobí blahodárne na tráviaci trakt.   Spirulina pozitívne ovplyvňuje imunitu, pôsobí proti vírusom  a  proti zápalom. Hrach - najcennejšia na hrachu je jehojedinečná kombinácia horčíka a nukleových kyselín, vďaka čomu má výrazneomladzujúce účinky, zabezpečuje detoxidáciu,  znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi a odstraňuje zápchu - nenadúva. Ako jeden z mála druhov zeleniny obsahuje hrach veľa zinku a skupinu vitamínov B, ktoré majú pozitívny vplyv na nervovú sústavu. (B1 – tiamín, B2 – riboflavín, B5 – niacín). Tiamín pôsobí pozitívne na nervy, riboflavín dodáva bunkám energiu, zabezpečuje rast srsti, spevňuje pokožku a niacín, posilňuje srdce,  krvný obeh a zlepšuje psychický stav – náladu. Spirulina poskytuje bohatý zdroj antioxidačných vitamínov A, podporujúci videnie, rast kostí a podporu imunity.Vysoká koncentrácia Omega 3 mastných kyselín z Lososa je  ideálna  pre srsť, kožu a pohyblivosť kĺbov. Bielkoviny z rýb sú zdravé a veľmi  ľahko stráviteľné . Krmivá Fish4Dogs majú vďaka zemiaku a hrachu vyrovnaný Glikemický index, pôsobia dietne  a nedráždia – nespôsobujú alergie.  Žiadne prídavné látky. Žiadne konzervanty. Žiadne obilniny ani pšeničný lepok. Čistoprírodné zloženie.  Ryba je  vynikajúcim zdrojom Omega 3 mastných kyselín (EPA a DHA), ktoré pozitívne ovplyvňujú veľa metabolických pochodov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky, DHA kyselina sa podieľa na výstavbemozgových štruktúr a sietnice oka.

Psy ryby milujú !

       Aj vy si môžete položiť otázku: „Chutia psom ryby ?“ Odpoveď je jasná: „Áno“ ! Ich veľmi dôkladne vyvinuté zmyslové orgány im umožňujú vnímaťrozdiely medzi jednotlivými druhmi mäsa, chuť rýb je pre nich špecifická aatraktívna. Toto je dôvod prečo psy tak Fish4Dogs milujú – príjemná vôňa a skvelá chuť!Neváhajte a doprajte  Vášmu psíkovi vyskúšať novú , prírodnú chuť lososa. Veríme, že si ju veľmi rýchlo obľúbí a s radosťou sa bude tešiť na ďaľšiu dávku.  Táto fantastická chuť a kvalita vašich psíkov očarí.

Prečo sú ryby vhodným krmivom pre psov ?

       Ryby sú veľmi prospešné pre ľudské zdravie  a my veríme, že sú tiež excelentným krmivom pre psov. Postupne žijeme dlhšie tak isto aj naši miláčikovia. Objavujú sa u nich civilizačné choroby rovnaké ako u ľudí – artritída, choroby kĺbov,srdca, poruchy obehu krvi, problémy s osrstením – kožou, alergie, zápaly.  Obilniny použité vo väčšine krmív iných značiek  vytvárajú  armádu psov s problematickým trávením, alergiami a rôznymi chorobami. Začnite kŕmiť rybami a zlepšíte zdravie svojho miláčika. Vzhľadom k “dvojzložkovému” zloženiu – ryba a zemiak, sú krmivá Fish4Dogs ideálne aj ako hypoalergénna strava, ba sú k tomu priam predurčené, lebo obsahujú len jeden zdroj bielkoviny – alergén – z ryby. V prípade kŕmenia pri alergiách alebo iných zdravotných problémoch dodržať  zásadu “len krmivo a vodu” ! Psíkovi nesmiete dať okrem krmiva nič, ani piškótku ! Aj piškótka obsahuje minimálne tri bielkoviny, konzervanty a farbivá. Namiesto piškótky alebo iných pochutín môžete použiť pochutiny Fish4Dogs Jerky ktoré obsahujú bielkovinu tak isto len z ryby.  Až potom sa môže prejaviť čistota a kvalita krmiva na zdraví  Vášho štvornohého miláčika. Krmivá obsahujú prírodný Glukosamín a Chondroitín z chrupaviek morských rýb. Neobsahuje žiadny lepok.

Ryby  pomáhajú riešiť veľké množstvo zdravotných problémov ako sú :

 

 • Obezita
 • Svrbiaca koža – neustále škriabanie
 • Obilninové a živočíšne bielkovinové alergie
 • Citlivá pokožka
 • Suchá lámavá srsť
 • Dermatitídy
 • Citlivé trávenie
 • Pach zvieraťa
 • Hojenie aj pooperačných rán
 • Sčervenanie kože
 • Hnisavé zápaly

 

     Krmivo Fish4Dogs  Losos, Lososový olej,  sušené maškrty  Jerky, Wraps, Hide, Biscuits a vankúšiky z pareného lososa obsahujú vysokú koncentráciu čistých Omega 3 a 6 mastných kyselín z morských rýb a lososa.

Tieto mastné kyseliny majú silný antioxidačný účinok, a preto :  

 

 • Zlepšujú – odstraňujú svrbenie pokožky v dôsledku potravinovej alergie
 • Zlepšujú – kvalitu srsti
 • Zlepšujú – koncentráciu
 • Zlepšujú – reumu – artrózu kĺbov
 • Zlepšujú – činnosť srdca a obehovej sústavy
 • Zlepšujú – hojenie aj pooperačných rán
 • Zlepšujú – imunitu – celkový zdravotný stav
 • Zlepšujú – odolnosť voči nádorovým ochoreniam
 • Zlepšujú – čuch, zrak, pozornosť

 

ALL  LIFE  STAGES :  

Pre všetky veky
Pre všetky plemená
Pre všetky životné štádiá a fázy vývoja zvieraťa

Analýza:
Bielkoviny 30%, Tuk 16%, Popol 7%, Vlákna 2,3%, Omega-3 mastné kyseliny 1,2%

Zloženie :

Losos (min. 26%), Zemiak (min. 26%), Múčka z lososa (22%), Lososový olej (11,3%), Hrach (9,9%), Škrob 8,2%, Vláknina z hrachu 1,3%, Vnútornosti z lososa (1,8%), Múčka z morských rias, Extrakt z kvasníc, Výťažok zo sladu, Chlorid draselný, Extrakt zo slávky zelenej, Spirulina

Deklarované akostné znaky :

Vitamíny: Vitamín 24750 IU, vitamín D3 1980 IU, Vitamín E 440 IU,

Stopové prvky :

hydrát chelátového komplexu zinku s aminokyselinami 660mg, hydrát chelátového komplexu medi s aminokyselinami 88mg, bezvodý jódnan vápenatý 2,75mg, antioxidanty(stabilizované extraktami z rozmarínu a bohatými na tokoferoly)

 

Kŕmne dávky – návod :

Podľa tabuľky na obale. Je nutné, aby psík mal stály prístup k čistej pitnej vode !!! Pri dávkovaní zohľadniť vek zvieraťa, záťaž, veľkosť, zima, teplo  …

Neprekŕmujte, snažte sa držať kŕmneho návodu.

Obsahuje široké spektrum viac ako 30 prírodných vitamínov a stopových prvkov potrebných pre zdravý,  šťastný a plodný život vašich psov.


Zaradené v triede :

ALL  NATURAL   ♥♥♥   HYPOALERGÉNNE